
Гаманець троянда з метал. планкою жіночий 2 основних відділення
89 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 18447
+380 (67) 632-99-02
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цей жіночий кошелек з рисунком, виготовлений зі штучної шкіри, має два основних відділення, відділення для монет на блискавці та місце для чотирьох карт. Доступний в двох кольорах: чорному та синьому. Розміри у складеному вигляді становлять 18,5*9,5*2 см, що робить його зручним для щоденного використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Вага | 96 г |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 89 ₴




