
Дзеркало 9*6,5 см косметичне овальне кишенькове розкладне LOVE
34 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 18492
+380 (67) 632-99-02
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Це овальне подвійне дзеркало звичайне та збільшуване з малюнком та написом. Його розмір становить 9*6,5 см, що робить його ідеальним для подорожей або зберігання в кишені чи сумці. Завдяки своїй компактності та зручності використання, це дзеркало є прекрасним доповненням до ваших аксесуарів до макіяжу.
Великий опт - ціна за запитом, в залежності від кількості позиції та загальної суми замовлення!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Форма косметичного дзеркала | Овальне |
| Тип дзеркальної поверхні | Звичайна, Збільшуюча |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Довжина | 90 мм |
| Висота | 65 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Вага | 60 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підлога | Жіночий |
| Стан | Нове |
| Матеріал | Метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 ₴










