
Брязкальце "Baby toys"
59 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 12523
Це яскраве брязкальце з персонажами "Baby toys" стане прекрасним другом для вашого малюка. Його висока якість та доступна ціна зроблять його відмінним варіантом для розвитку моторики та забезпечення емоційного комфорту дитини. Размір 10-12 см.
Інші іграшки ви можете переглянути перейшовши за посиланням https://optplus.uaprom.net/ua/g98613429-igrushki
Відгуки від наших покупців https://optplus.uaprom.net/ua/testimonials
Розпродаж!! ВСЕ ЗА ВИГІДНОЮ ЦІНОЮ від 19 гривень!!! Дивіться інші наші пропозиції!
Великий опт - ціна за запитом, в залежності від кількості позиції та загальної суми замовлення!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baby Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Брязкальце |
| Вікова група | З народження |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 8 мм |
| Висота | 12 мм |
| Персонажі | Тварини |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Блістер |
| Довжина упаковки | 30 мм |
| Ширина упакування | 120 мм |
| Висота упаковки | 230 мм |
- Ціна: 59 ₴








