
Машинка інерційна 18см Porsche Cayenne Порш Кайен
39 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 18391
+380 (67) 632-99-02
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ця пластикова інерційна машинка Porsche Cayenne має довжину 18 см і доступна в трьох кольорах: жовтому, синьому і червоному. Вона прекрасно рухається після простого натискання, даруючи дітям багато радості та задоволення.
Великий опт - ціна за запитом, в залежності від кількості позиції та загальної суми замовлення!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Позашляховик |
| Вікова група | Від 4 років |
| Матеріал | Пластмаса |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 8 мм |
| Довжина | 18 мм |
| Висота | 5 мм |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 ₴




