Ця пластикова інерційна машинка Mitsubishi Lancer має довжину 15 см. Вона забезпечує захоплюючий ігровий досвід, оскільки починає рухатися після простого тиску. Ця машинка стане відмінним додатком до колекції автомобільних іграшок
Інші іграшки ви можете переглянути перейшовши за посиланням https://optplus.uaprom.net/ua/g98613429-igrushki
Відгуки від наших покупців https://optplus.uaprom.net/ua/testimonials
Розпродаж!! ВСЕ ЗА ВИГІДНОЮ ЦІНОЮ від 19 гривень!!! Дивіться інші наші пропозиції!
Великий опт - ціна за запитом, в залежності від кількості позиції та загальної суми замовлення!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гоночний автомобіль |
| Вікова група | Від 4 років |
| Матеріал | Пластмаса |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 8 мм |
| Довжина | 15 мм |
| Висота | 5 мм |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 ₴



